Forum klasy III A Liceum Ogólnokształcącego nr 2

Forum klasy III A LO2 - Lębork 2007

Ogłoszenie

Do wszystkich z klasy !
*Rejestrować się i wpisywać dane do kontaktu!
*Jak masz już założone konto napisz do mnie a przyznam Cię do grupy Vip (więcej zdjęć, ukryte tematy, zakładanie nowych tematów)
*Masz ciekawe zdjęcie? Dodaj do galerii !

#1 2007-05-28 14:38:06

Fiestor2

Moderator

Zarejestrowany: 2007-05-15
Posty: 48
Punktów :   

Sny

Jak częsti Ci się snią?
Jakie to sny?
Lubisz rozmawiać o snach?

bo ja: mam bardzo częste sny, potrafi mi się coś wkręcić nawet gdy nie zasne do końca "np. w autobusie podczas nudnej trasy", jakie to są sny... przeróżne. Jak komuś to opowiadam to się śmieje bo to są strasznie surrealistyczne, które nie mogły by mieć miejsca w prawdziwym życiu. O snach uwielbiam rozmawiać


...a co to placki?

Offline

 

#2 2007-05-28 17:03:42

mapet

VIP

Zarejestrowany: 2007-05-16
Posty: 33
Punktów :   

Re: Sny

Ja ostatnio mam jakies wizje... Lubie śnić, a potem z Fiesta o tym rozmawiac...
Ostatnio mi sie snilo ze byłem na dyskotece w niebie i chcialem bić Turków <wow> Niestety nie miewam snow erotycznych ;(
I co dziwne prawie w kazdym śnie pojawiają sie skini...


Bo sie bawic trzeba umieć !

Offline

 

#3 2007-05-28 17:36:30

justynan

VIP

Zarejestrowany: 2007-05-17
Posty: 80
Punktów :   

Re: Sny

Łał założyłeś ten topic Ja mam bardzo często sny. Czasem mi się śnią jakieś głupoty, czasem coś (ktoś), o czym (kim) myślałam za dużo w dzień. Czasem mam prorocze. Raz mi się śniło że koleżanki mama zemdlała i tak było (niestety), raz mi się śniło że mam super chłopaka i...wygrałam zegarek . No rożnorakie... Jak na razie tyle. Jak cos mi sie przyśni to opiszę szczególowo. Pozdrawiam.

PS no co Ty Mapet... brak snów erotycznych?... 

Offline

 

#4 2007-05-28 18:45:00

leszo

Moderator

Zarejestrowany: 2007-05-15
Posty: 77
Punktów :   
WWW

Re: Sny

ja zwykle zapominam od razu co mi sie sniło, ale ostatni akurat spamietałem :]

byla jakas wymiana uczniow w szkole i byla taka mulatka z Anglii ;] i my pokazywalismy jej miasto bylismy w biedronce, potem krolik zawiozl ją do nas na próbe mapet grał "Stairway to Heaven" Zeppelinów i "Call me the Breeze" Lynyrd Skynyrd o_0 mielismy nawet klawisze, ciekawe kto na nich grał :] potem pryszedł Bania z jakims kumplem... dalej nie pamiętam

Offline

 

#5 2007-05-28 20:20:59

krolik

VIP

Zarejestrowany: 2007-05-16
Posty: 17
Punktów :   

Re: Sny

a mi sie ostatnio snilo jak kazdy byl po piwie tylko fiesta nie byl to mu dale auto zeby nas gdzies zawiozl, zaparkowal jak sie pozniej okazalo na prakingu kolo zlomowca, przychodizmy po chwili auta nie ma o_O okazalo sie ze na zlomowcu juz go pocieli, bo ktos myslal ze jest to auto do rozbiorki

Offline

 

#6 2007-05-28 22:44:29

Fiestor2

Moderator

Zarejestrowany: 2007-05-15
Posty: 48
Punktów :   

Re: Sny

hnahhahah zajebiscte macie sny )

prorocze też miewam

jutro rano wstane to opisze co mi sie dzisiaj przysni


...a co to placki?

Offline

 

#7 2007-05-28 23:06:46

justynan

VIP

Zarejestrowany: 2007-05-17
Posty: 80
Punktów :   

Re: Sny

Ja nienawidzę, jak mi się śni, że uciekam i nogami nie mogę ruszyć albo wpadam w przepaść, to wtedy sie budzę, bo przez sen sie trzęsę. A u mnie w snach najczęściej nie widać twarzy ludzi, ale wiem kto to jest. Dziwna sprawa z tymi snami... Czekam na nowości senne. Pozdrawiam.

Offline

 

#8 2007-05-28 23:17:34

mapet

VIP

Zarejestrowany: 2007-05-16
Posty: 33
Punktów :   

Re: Sny

Jak byłem maly to przysnili mi sie strażacy którzy gasili pożar sikawka...
Zeszczałem się ;(


Bo sie bawic trzeba umieć !

Offline

 

#9 2007-05-28 23:30:13

justynan

VIP

Zarejestrowany: 2007-05-17
Posty: 80
Punktów :   

Re: Sny

Nieźle dzięki za rozbawienie mnie. No zdarzają się takie dramaty niestety...

Offline

 

#10 2007-05-29 00:27:50

buba

VIP

Zarejestrowany: 2007-05-16
Posty: 57
Punktów :   

Re: Sny

Heh Ja czesto snie i czesto pamietam swoje sny. Z wczoraj na dziś czyli z niedzieli na poniedziałek sniło mi się, że na mature z Hiry się spóźniłem prawie przyszedłem w ostatnich 20 sekundach(tak mi powiedział jakiś nauczyciel) i okazało się, że mature trzeba pisać na laptopach, naszczęście miałem (dostałem od ojca za ukończenie szkoły) i zaczęliśmy pisać 1 pytanie brzmiało co to jest sztylet. Każdy ściągał bo siedzieliśmy obok siebie jak w szkole i każdy szukał odpowiedzi w encyklopediach o ile miał w laptopie (ja nie miałem ). Nie odpowiedziałem na to pytanie i nagle zaczęłą się przerwa i poszedłem do domu aby poczekać na 2 część egazminu. Nie dość, że zaspałem i nie poszedłem na 2 część matury to jescze mi laptopa ukradli, ale bardziej przejołem sie tym, że matury nie napisałem i będe musiał napisać za rok (coś dziwnego bo na serio to bym się zapłakał z powodu utraty laptopa niż przejmował maturą). Potem się obudziłem. Aha ja staralem sie dostac na 2 czesc matury i bieglem tam i aby szybciej sie ubrac postanowilem nie ubierac bokserek A wybieglem z domu minuta przed egzaminem

Mapet nie wiesz co tracisz nie mając erotycznych snów... Mi się raz śniła Pamela Anderson ale zanim zabrałem się do roboty to budzik zadzwonił do szkoły ;(

Bekowych snów miałem mnóstwo... Raz obudziłem się na kancie łóżka machając rekami bo śniło mi się że nie moge wypłynąćz basenu.
Kiedy indziej opisze inne sny

Ostatnio edytowany przez buba (2007-05-29 00:35:54)


(-(-_(-_-(-_-)-_-)_-)-)

Offline

 

#11 2007-05-29 00:52:29

Ola O.

VIP

Zarejestrowany: 2007-05-16
Posty: 18
Punktów :   

Re: Sny

Ja nie cierpię snić, kiedy mam gorączkę. Wtedy to dantejskie sceny rodem z Piły!! Keidyś np jak miałam grype to śniła mi się nasza klasa i wszyscy po wyjściu na słońce zaczęli się topić:D Ale pamiętam jak szaleńczo zakochana byłam w Enrike Iglesias'ie haha i mi się przyśnił jako mój sąsiad. Siadaliśmy na ławeczce i słodko patrzeliśmy sobie w oczy jej jak to człowiek potrafi czasami błądzić w życiu... a śnią się Wam zapachy i muzyka? Mi sie tak zdarzało, jak jeszcze prowadziłam w miarę bezstresowy tryb życia. To były moje najlpesze sny!! Super odprężają

Offline

 

#12 2007-05-29 01:03:19

buba

VIP

Zarejestrowany: 2007-05-16
Posty: 57
Punktów :   

Re: Sny

Mi się jakiś czas temu przyśniło, że postanowiłem pobiec do Lubowidza i dobiegłem tam gdzie mieliśmy ognisko. Okazało się, że była tam między szkolna impreza znaczy się ognisko i było pełno osób z różnych szkół i nagle zobaczyłem jak Maślak przyjerzdża maluchem Zająca ale bez niego. Tam wszędzie były ogniska i grille i poczułem zapach kiełbaski z grilla. Jak się obudziłem to pomyślałem, że moja mama smażyła kiełbase na śniadanie albo coś ale okazało się, że nie.... Często śni mi się muzyka ale jeżeli jest włączony telewizor to wychwytuje to co gra i jakby tworze z tym sen. Raz śniło mi się, że kolega śpiewa i to całkiem łądnie ale jak się przebudziłem to okazało się, że ta piosenka leci w TV.


(-(-_(-_-(-_-)-_-)_-)-)

Offline

 

#13 2007-05-29 07:17:32

Fiestor2

Moderator

Zarejestrowany: 2007-05-15
Posty: 48
Punktów :   

Re: Sny

dziś mi się coś śniło ale nie bardzo pamietam co... cos z Krolikiem Mapetem i Leszem Że jakaś przesyłke musiałem dostarczyć i jakiś pies mnie chciał zagryść się okazało że to był pies Mirka o_O Kto go zna to wie o kogo chodzi. Potem mi się śniło (albo przedtem:D) że drechy mnie goniły i jeszcze mi się coś z pieniążkami śniło ale niestety szczegółów brak


...a co to placki?

Offline

 

#14 2007-05-29 10:13:24

justynan

VIP

Zarejestrowany: 2007-05-17
Posty: 80
Punktów :   

Re: Sny

A ja myślałam, że mi się śniło, że zadzwonił telefon i jedno oko otworzyłam i chciałam dalej uderzyć w kimonko. Ale pomyślałam, że może naprawdę zadzwonił i co? I rzeczywiście. Potem nic mi sie nie śniło, bo mało spałam. Takie nudy Pozdrawiam, have a nice day.


PS. a tak w ogóle to SUPER jest ten topic! Dobrze Tomku, żeś go założył.


Przypomniało mi się, że śniło mi się, że kuzyna ochrzaniłam, że na korki nie przyszedł bo nie przyszedł... Ordnung muss sein.

Ostatnio edytowany przez justynan (2007-05-29 15:31:21)

Offline

 

#15 2007-05-30 17:50:37

Ola O.

VIP

Zarejestrowany: 2007-05-16
Posty: 18
Punktów :   

Re: Sny

A dzisiaj mi sie śniła wojna Tyle ze na polu sie tłukli, a ja miałam dziecko. I w zasadzie wszystko byłoby ok, gdyby ten dzieciak nie miał ok 5 miesięcy i nie był nadzwyczajnie mądry i nie bawił się kałachem dłuższym od niego... Hm mam nadzieje, że to nie proroczy sen!!

Offline

 

#16 2007-05-30 19:18:14

buba

VIP

Zarejestrowany: 2007-05-16
Posty: 57
Punktów :   

Re: Sny

HAHA !! A z kim miałaś to dziecko ?? Może twój przyszły syn ( o ile jakiegoś bedziesz miała ) pójdzie na wojne


(-(-_(-_-(-_-)-_-)_-)-)

Offline

 

#17 2007-05-30 22:01:25

Fiestor2

Moderator

Zarejestrowany: 2007-05-15
Posty: 48
Punktów :   

Re: Sny

kurcze mi sie nie sni nic konkretnego a niech to..,


...a co to placki?

Offline

 

#18 2007-05-30 22:21:19

justynan

VIP

Zarejestrowany: 2007-05-17
Posty: 80
Punktów :   

Re: Sny

Niestety mam ten sam problem. Chociaż może i lepiej, bo jak cos okropnego by się przyśniło...?

Offline

 

#19 2007-05-31 06:40:21

leszo

Moderator

Zarejestrowany: 2007-05-15
Posty: 77
Punktów :   
WWW

Re: Sny

zobacze co da sie zrobic. wlasnie sie kładę spac ;]

Offline

 

#20 2007-05-31 07:04:22

Fiestor2

Moderator

Zarejestrowany: 2007-05-15
Posty: 48
Punktów :   

Re: Sny

hehe mi się dzisiaj coś śniło że jacyś dresi nas gonili, pokonaliśmy ich w Lubowidzu, przyjechaly do nich posiłki (maluchami o_O) na rejestracjach CTU (Tuchola czy huj wie co) ciekawe jakim cudem :O I zadawali nam przedziwne pytania <LOL>


...a co to placki?

Offline

 

#21 2007-05-31 10:54:12

justynan

VIP

Zarejestrowany: 2007-05-17
Posty: 80
Punktów :   

Re: Sny

hehe No mi dzisiaj sie też co nieco śniło, aż trzy sny. Pierwszy był masakryczny. Śniło mi się, że pisałam maturę z polskiego i wybrałam temat "Napisz charakterystykę wokalisty Maroon 5, jak był jeszcze pogromcą serc niewieścich" (). To było na podstawie jakiś chorych tekstów. Ja napisałam to w 50 minut, oczywiście nawet 250 słów nie było i wyszłam. Później się skumałam, że mogłam jeszcze 2 godzinki pisać więc zapytałam pani Kochanej czy mogę jeszcze raz tam iść Zgodziła się . Dopisałam 2 jakieś zdania o narratorze i wyszłam. Pani Kochana kazała mi coś pisać, jakieś ankiety. Oczywiście się pomyliłam. Obudziłam się i cieszyłam sie, że ta matura już za nami . Zasnęłam i znowu coś mi się śniło. Tym razem z dziewczynami szykowałam się na jakąś imprezę. Była tam też taka dziewczyna z mojej klasy z gimnazjum i nie wiem czemu, ale chodziła z gołym tyłkiem :O Miała straszny cellulitis . I nagle znalazłam się w Wenecji z moja Siostrą. Tam chodziłam, jak gdyby nigdy nic, po wodzie. Ludzie czekali na przystankach na gondole. Znalazł się tam też jakiś facet chory psychicznie i cos gadał, ale żebym ja pamiętała co... Panikowałam, że się utopię, ale nie zdążyłam, bo... sie obudziłam. I całe szczęście.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.misticsoul.pun.pl www.sielczanie.pun.pl www.laboraptorium.pun.pl www.bdsczestochowa.pun.pl www.starsofcabal.pun.pl